Fórum

15 comments on “Fórum
 1. alena.vyskov píše:

  Absolvovala som kurz účtovníctva v programe Omega. Výhodou je nízky počet hodín, ktorý je postačujúci, lebo kurz prebiehal len pre 4 účastníkov. Výborná lektorka, ktorú je možné kontaktovať aj po skončení kurzu a poradí s účtovnými problémami v práci.

 2. solovicka píše:

  Dakujeme za expresny preklad do spanielskeho jazyka a ochotu vybavovania i cez vikend.

 3. Glassproduct KN píše:

  Dakujeme za zrychlene dodanie – obsiahly preklad do nemeckeho jazyka. Radi tuto prekladatelsku agenturu odporucame. Glassproduct, KN

 4. Royal ships Sienna Italy píše:

  Richli preklad taliansky jazyk na technicke preukazy na lodne stroje – thanks.

 5. zuzana + darina píše:

  Ako dvojica sme si objednali kurz mzdového účtovníctva. Super lektorka, ktorá sa nám venovala aj cez víkend. Len maličká výtka – výpadky PC kvôli elektrine, ale za to uz asi organizátor nemôže:)

 6. K.R. píše:

  Oceňujeme kvalitný preklad do nemeckého jazyka pre našu firmu.
  K.Rutke, Heidelberg, am 2015.08.18

 7. zdena píše:

  Dakujeme za expresny uradny preklad pocas sviatku

 8. admin píše:

  Hľadáme záujemcu pre študenta do dvojice na DUO kurz podvojného účtovníctva, predpoklad zahájenia koncom októbra, trvanie 2 týždne vo večerných hodinách. Predpokladá sa základná znalosť PU, zameranie bude na účtovanie v programe Pohoda. Pri účasti dvoch osôb cena = 330.-EUR/45 hodín.

 9. MarianKrch. píše:

  chcem sa podakovat za narychlo zorganizovany kurz prace v programe Omega co mi pomohlo pri rozhodovani kupit si tento program. urcite este absolvujem aj Olymp.

 10. SlavoK píše:

  od SlavoK.: Oplatilo sa docestovať v sobotu do Devínskej, v nedeľu večer bol chorvátsky preklad pripravený. Odporúčam.

 11. K+D píše:

  Este sme len v polovici individualneho kurzu Omegy a uz teraz chvalime super lektorku Mišku. uRcite dobojujeme do zdarneho konca.

 12. admin píše:

  Hľadáme lektorov účtovníctva pre Money a Alfa pre skupinové kurzy v období máj/jún. Prosíme ponuky s uvedením profes. skúseností mailom, ďakujeme.

Pridaj komentár

 

w6 <KENOX S760 / Samsung S760> 200806017-ROMA-POL-ESAMI DI MATURITA,Nella foto alcuni studenti poco prima di sostenere la prova ripassano alcuni testi.questa mattina al Liceo DEl San .Giuseppe del Caburlotto al Quarto Miglio. Mario De Renzis Analyzing financial data w2 w1

Najnovšie komentáre