Právnická angličtina

Náš kurz právnickej angličtiny je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú zdokonaliť v komunikácii v anglickom jazyku v oblasti práva bez ohľadu na ich profesiu.

Cieľom kurzu je osvojiť si bežnú slovnú zásobu používanú v oblasti obchodného a občianskeho práva. Študijným materiálom je odborná cambridgeská učebnica zameraná na medzinárodné obchodné právo, doplnená o dokumenty z praxe v podobe úradných listín, zmlúv, znení zákonov, uznesení a pod. Záujemcovia si osvoja vybranú právnickú terminológiu, zdokonalia sa v ústnej komunikácii a rozvinú schopnosti použiť nadobudnuté odborné skúsenosti pri tvorbe právnického textu.

Možnosť prípravy záujemcov na vykonanie skúšky ILEC (Cambridge).

Rozsah kurzu: 40 hodín á 45 min

Zahájenie kurzu: podľa záujmu
Podmienky prijatia: stredne pokročilá úroveň jazyka (ak si nie ste istí – otestujeme)
Lektor: kvalifikovaný lektor anglického jazyka vyštudovaný v obore právo
Učebnica: Legal English
Kurz otvárame pri minimálnom počte 4 osoby, maximálny počet 8 účastníkov

Cena: 255.-EUR/osoba

Viac info o ILEC skúške: http://www.cambridgeesol.org

Ponuka pre firmy, individuálnych záujemcov – termín, dni, časy, počet hodín podľa výberu, cena pri počte 35 hodín za celý kurz:

1 osoba = 630.-EUR
2 osoby = 770.-EUR
3 osoby = 890.-EUR

OD SEPTEMBRA plánujeme INTENZÍVNE MESAČNÉ kurzy 3 x týždenne 3 x 45 minút.

 


 

w6 <KENOX S760  / Samsung S760> 200806017-ROMA-POL-ESAMI DI MATURITA,Nella foto alcuni studenti poco prima di sostenere la prova ripassano alcuni testi.questa mattina al Liceo DEl San .Giuseppe del Caburlotto al Quarto Miglio. Mario De Renzis Analyzing financial data w2 w1

Najnovšie komentáre